O MNIE

Przyszłam na świat w Poznaniu we wczesnych latach 90. W mojej rubryce w szpitalu położne wpisały: Magdalena Kopeć – copywriter 😉

Kilkanaście lat później skończyłam Uniwersytet Warszawski z tytułem znawcy mediów, a następnie zostałam dumnym magistrem dziennikarstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Idąc dalej moją ścieżką przeznaczenia, zawodowo zajęłam się copywritingiem – i tak codziennie z pieśnią na ustach pozbywam się swoich linii papilarnych, pisząc chwytliwe teksty na strony internetowe klientów – od kreatywnych opisów produktów, przez ciekawe blogi lifestylowe, aż po artykuły eksperckie. Mój czas wypełnia rzucanie kół ratunkowych firmom, które chciałyby wypłynąć na powierzchnię i zwiększyć swoją sprzedaż. Niejednemu się to udało!

W wolnym czasie uczę się powieści Gabriela Garcii Marqueza na pamięć, próbuję doczytać „Przekrój” do ostatniej strony, i odznaczam kolejne przeczytane książki iberoamerykańskiego realizmu magicznego. Poza tym ratuję planetę przed topnieniem lodowców, a także snuję plany o wyswobodzeniu wszystkich zwierząt z klatek. Myślę, że możesz mi zaufać!