Copywriter Magdalena Kopeć

Jestem copywriterem z powołania, zamiłowania i z wykształcenia. Umiejętności pisarskie szlifowałam na filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz na dziennikarstwie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

Zanim zaczęłam pracować nad własną marką, współpracowałam z dużymi agencjami oraz pisałam dla rozpoznawalnych klientów. Obecnie realizuję swoje zawodowe marzenia, będąc copywriterem-freelancerem. To znaczy, że kocham to, co robię, a także to, że pomiędzy mną a moimi serdecznymi klientami nie ma pośredników, ani sztucznych barier. Jestem Waszym copywriterem, ale i dobrą koleżanką 😉

Ogromną przyjemność sprawia mi pisanie chwytliwych tekstów na strony internetowe klientów, a także prowadzenie ich blogów firmowych. Uwielbiam obserwować, jak za pomocą profesjonalnego SEO copywritingu rozwijają skrzydła i wznoszą się ponad konkurencję. 

W wolnym czasie uczę się powieści Gabriela Garcii Marqueza na pamięć, próbuję doczytać „Przekrój” do ostatniej strony, i odznaczam kolejne przeczytane książki iberoamerykańskiego realizmu magicznego. Poza tym ratuję planetę przed topnieniem lodowców, a także snuję plany o wyswobodzeniu wszystkich zwierząt z klatek. Myślę, że możesz mi zaufać!