LEKKIE PIÓRKO

copywriting, który uskrzydla

magdalena granatowska copywriter

COPYWRITING

profesjonalny, kreatywny, skuteczny

 

 Szukasz kreatywnego, skutecznego copywritera, 
który podreperuje marketingowo Twoją firmę? 

Możesz zakończyć poszukiwania 😉

Sprawdź, KIM JESTEM oraz co mogę Ci ZAOFEROWAĆ
i zdecyduj, czy chcesz rozwinąć ze mną skrzydła 
🦅

 

Chętnie napisałbym tu kilka pięknych i lekkich w odbiorze słów, ale nie za bardzo potrafię. Nie przychodzi mi to z tak duża łatwością i lekkością jak Magdzie. Dlatego też zdecydowałem się wielokrotnie prosić ją o pomoc przy edycji oraz powstawaniu masy tekstów na moją stronę. Każdy z nich był ciekawy i w zupełności pasował do mojego charakteru. Współpraca ta trwa już od jakiegoś czasu i jestem pewien że szybko się nie skończy.

Teodor Klepczyński Photographer

18 listopada 2020

Z Magdą współpracuje już kilka miesięcy i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Zawsze na czas, teksty i opisy świetnie napisane. Ona faktycznie ma lekkie pióro ❤️ Polecam!

Agnieszka Szynaka-Kaszubowska Happy doggy

11 kwietnia 2020

Pierwszy tekst był dla mnie niemałym zaskoczeniem. Był MÓJ ale napisany jakby przez lepszego mnie 😃 Magdalena, jesteś inwestycją wartą każdych pieniędzy!

PETER SADOWSKI PHOTOGRAPHER

5 lipca 2019

Polecam Panią Magdę, ma naprawdę lekkie pióro! Miałam okazję współpracować z „Lekkie Piórko” już dwa razy i wiem, że wrócę jeszcze nie raz.

Anna Dettlaff Graficzne wsparcie biznesu

21 sierpnia 2020

Praca z Panią Magda to sama przyjemność. Pisze teksty doskonale – opisy produktów, teksty na bloga – nie ma nigdy potrzeby, aby cokolwiek zmieniać. Szybko i konkretnie – Kobieta zna się na rzeczy. Widać, że spełnia się w swojej pracy.
Jeśli nie masz głowy lub daru do pisania tekstów – nie zastanawiaj się ani chwili, aby zlecić napisanie ich Pani Magdzie.
Z czystym sercem polecam Lekkie Piórko 🙂

Daria Pawlak activ/space

15 kwietnia 2021
Polecam w 100%. Opisy faktycznie napisane profesjonalnie i lekko. Rzetelność, punktualność na najwyższym poziomie. My będziemy polecać i wracać ❤️

Tomasz Kaszubowski ECO GRATEN

9 kwietnia 2020

Znajomy polecił mi Magdę i ja jestem zachwycona. Ze swoim stylem dopasowała się do mojego myślenia, oczekiwań, charakteru. Ja na pewno do niej jeszcze wrócę ❤

Kasia Pawlica studio sorelle

27 lipca 2019

Oferta copywritingu

Zobacz, dzięki czemu

Prowadzenie blogów firmowych

Regularne prowadzenie bloga to mnóstwo korzyści dla Twojej firmy. Dzięki niemu wykreujesz ekspercki wizerunek, zaoferujesz odbiorcom wartość, którą wykorzystają i podzielą się nią z innymi, wreszcie  dasz zauważyć się wyszukiwarce internetowej, a to z kolei poskutkuje wzrostem sprzedaży.

Opisy produktów dla sklepów internetowych

Na co konsumenci zwracają uwagę, poszukując idealnego produktu w sklepie internetowym? Na jego wartości wizualne przedstawione na estetycznym zdjęciu oraz na zalety zaprezentowane słowami. Ostatnie z nich to nic innego jak opisy produktów i kategorii, które w sposób dyskretny i wyważony uświadomią potencjalnemu klientowi, że patrzy na to, czego pragnął od zawsze.

Teksty na stronę internetową

Czytelna witryna internetowa z profesjonalnymi, a może zabawnymi treściami to wizytówka Twojej firmy. Dzięki nim potencjalny klient zdecyduje, czy wybrać właśnie Ciebie, czy zaufać konkurencji. Oprócz spójnych językowo treści ważne jest także ich zoptymalizowanie pod wyszukiwarkę internetową, a to z kolei klucz do skutecznego pozycjonowania Twojej strony.

Dołącz do zadowolonych klientów

Zobacz, ile to kosztuje

od 25 zł/ 1000 zzs

OPISY PRODUKTÓW I KATEGORII

 • Unikalne treści pisane językiem korzyści
 • zgodne z identyfikacją firmy
 • zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google
 • skutecznie zwiększające sprzedaż

od 55 zł/ 1000 zzs

WPISY BLOGOWE

 • Gotowe do publikacji teksty na Twoją stronę
 • ciekawe, angażujące wpisy blogowe
 • zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google
 • zwiększające ruch na stronie

od 2249 zł

NIE MASZ STRONY WWW?

 • Witryna internetowa to nie tylko wizytówka Twojej firmy — to jej drugi dom!
 • pełna personalizacja szablonu
 • responsywny wygląd zgodny z najnowszymi trendami
 • strona zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Copywriter to profesjonalista, który obierze odpowiednią strategię pozycjonowania, pisząc kreatywne teksty na stronę www. A obok takich treści, żaden klient, ani roboty Google nie przejdą obojętnie. Dobry copywriter potrafi jak nikt inny zwiększyć osiągi firmy.

To zależy od jego wielkości oraz liczby innych zleceń, którymi się zajmuję. Niekiedy uda mi się zrealizować Twoje zamówienie w ciągu jednego dnia, czasami będziesz musiał poczekać dwa tygodnie. Jeżeli jednak Twoje zlecenie nie może cierpieć zwłoki zajmę się nim priorytetowo za dopłatą minimum 25% od ustalonej ceny.

 1. Napisać do mnie i określić to, czego chcesz.
 2. Wypełnić brief usprawniający naszą współpracę.
 3. Podpisać umowę oraz wpłacić zaliczkę.

Niezwykle rzadko, lecz zdarza się i tak, że nie czujesz pełnej satysfakcji z otrzymanych tekstów. W moich usługach wliczone są 2 serie darmowych poprawek, dzięki którym mogę dopasować treści do Twoich gustów.

Owszem, zgodnie z naszą umową, prawa majątkowe do tekstu są Twoje.

Nie ma problemu 😉

Napisz do mnie!