Piszę lekkie jak piórko teksty,
które mają w sprzedaży dużą moc.

SEO copywriting

profesjonalny, kreatywny, skuteczny

Hej! Skoro tu trafiłeś/łaś, prawdopodobnie szukasz kogoś, kto poprowadzi Twój blog firmowy, social media, napisze teksty na stronę internetową lub opisy produktów, a także, nie zapominając o odbiorcach, skutecznie i terminowo wypozycjonuje Twoją witrynę. Z przyjemnością się tym zajmę, a z jeszcze większą satysfakcją pokażę Ci efekty naszej współpracy.

Jeżeli szukasz kreatywnego, skutecznego SEO copywritera, który zwiększy świadomość Twojej marki, to świetnie trafiłeś. Sprawdź KIM JESTEM oraz co mogę Ci ZAOFEROWAĆ i sam zdecyduj, czy chcesz zostać zauważony, czy wolisz pozostać w cieniu. Rozwińmy razem skrzydła 🙂

Oferta copywritingu

Zobacz dzięki czemu

Prowadzenie blogów firmowych

Regularne prowadzenie bloga to mnóstwo korzyści dla Twojej firmy. Dzięki niemu wykreujesz ekspercki wizerunek, zaoferujesz odbiorcom wartość, którą wykorzystają i podzielą się nią z innymi, wreszcie  dasz zauważyć się wyszukiwarce internetowej, a to z kolei zwiększy świadomość Twojej marki czy produktu, prowadząc do zwiększenia sprzedaży.

Opisy produktów dla sklepów internetowych

Na co konsumenci zwracają uwagę, poszukując idealnego produktu w sklepie internetowym? Na jego wartości wizualne przedstawione na estetycznym zdjęciu oraz na zalety zaprezentowane słowami. Ostatnie z nich to nic innego jak opisy produktów i kategorii, które w sposób dyskretny i wyważony uświadomią potencjalnemu klientowi, że patrzy na to, czego pragnął od zawsze.

Prowadzenie Facebooka

Za pomocą regularnie dodawanych, ciekawych wpisów w mediach społecznościowych i kreatywnych grafik utrzymasz stały kontakt z odbiorcami, rozbawisz ich, skłonisz do refleksji czy przyciągniesz nowych członków społeczności. Dobrze przemyślana strategia w social mediach skutkuje dzieleniem się treściami, a co za tym idzie  o Twojej marce dowiaduje się świat.

Teksty na stronę internetową

Czytelna witryna internetowa z profesjonalnymi, a może zabawnymi treściami to wizytówka Twojej firmy. Dzięki nim potencjalny klient zdecyduje, czy wybrać właśnie Ciebie, czy zaufać konkurencji. Oprócz spójnych językowo treści ważne jest także ich zoptymalizowanie pod wyszukiwarkę internetową, a to z kolei klucz do skutecznego pozycjonowania Twojej strony.

Dołącz do zadowolonych klientów

Portfolio copywritera

Poniżej prezentuję Wam moje portfolio, a w nim kilka wybranych realizacji. Znajdziecie tu rozmaite formy  od wpisów blogowych, przez teksty na stronę internetową, aż po opisy produktów. Choć specjalizuję się w fotografii ślubnej i mam przyjemność współpracować z mistrzami w swej dziedzinie, nieobce są mi także takie kategorie, jak: medycyna, kosmetyki naturalne, less waste, moda, zwierzęta, film, tatuaże i jeszcze wiele innych. To, w czym z całą pewnością Ci nie pomogę, to teksty prawne i te dotyczące księgowości. Nie znam się, więc się nie wypowiadam 🙂

Cennik copywritingu

Kwoty zawarte w cenniku copywritingu są kwotami minimalnymi. To, ile będą kosztowały teksty na stronę internetową, wpisy blogowe czy te do mediów społecznościowych zależy od ich stopnia trudności, czy chociażby konieczności pogłębionego, lub nie, researchu. Po poznaniu szczegółów zlecenia, cenę za copywriting ustalam z klientami indywidualnie. 

od 15 zł / 1000 zzs

OPISY PRODUKTÓW I KATEGORII

 • Unikalne treści pisane językiem korzyści
 • zgodne z identyfikacją firmy
 • zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google
 • skutecznie zwiększające sprzedaż

od 25 zł / 1000 zzs

WPISY BLOGOWE

 • Gotowe do publikacji teksty na Twoją stronę
 • ciekawe, angażujące wpisy blogowe
 • zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google
 • zwiększające ruch na stronie

od 1779 zł /

NIE MASZ STRONY WWW?

 • Witryna internetowa to nie tylko wizytówka Twojej firmy — to jej drugi dom!
 • pełna personalizacja szablonu
 • responsywny wygląd zgodny z najnowszymi trendami
 • strona zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Copywriter to profesjonalista, który obierze odpowiednią strategię pozycjonowania, pisząc kreatywne teksty na stronę www. A obok takich treści, żaden klient, ani roboty Google nie przejdą obojętnie. Dobry copywriter potrafi jak nikt inny zwiększyć osiągi firmy.

To zależy od jego wielkości oraz ilości innych zleceń, którymi się zajmuję. Niekiedy uda mi się zrealizować Twoje zamówienie w ciągu jednego dnia, czasami będziesz musiał poczekać dwa tygodnie. Jeżeli jednak Twoje zlecenie nie może cierpieć zwłoki zajmę się nim priorytetowo za dopłatą 25% od ustalonej ceny.

 1. Napisać do mnie i określić to, czego chcesz.
 2. Wypełnić brief usprawniający naszą współpracę.
 3. Podpisać umowę oraz wpłacić zaliczkę.

Niezwykle rzadko, lecz zdarza się i tak, że nie czujesz pełnej satysfakcji z otrzymanych tekstów. W moich usługach wliczone są 2 serie darmowych poprawek, dzięki którym mogę dopasować treści do Twoich gustów.

Owszem, zgodnie z naszą umową, prawa majątkowe do tekstu są Twoje.

Nie ma problemu 😉

Skontaktuj się